Historie firmy

Roku 1989 zakládá pan Chen společnost s ručením omezeným. Firma byla umístěna v Praze v Kolbenově ulici. Začíná se sortimentem okolo 200 produktů, od suchého až po mražené zboží dovážené především z Číny a Thajska, se zaměřením na rýži. Postupem času se firma stává výzmamným dodavatelem pro čínskou kuchyni v celé České republice.

Koncem roku 2007 předává pan Chen společnost své dceři Weiling Chen. Paní Chen s manželem se vzhledem významné změně v politickém a ekonomickém prostředí v Evropě v tomto desetiletí rozhodnou rozšířit svou působnost i za hranice České republiky. Stále udržují obchod s Čínou a Thajskem, ale začínají také úzce spoluprácovat s firmami v Evropské unii: Německem, Rakouskem, Španělskem, Itálií atd. Zároveň se počet nových zákazníků začíná rozšiřovat i za hranice České republiky , například do Německa, Slovenska a Rakouska.

Roku 2008 dochází k velkých organizačním změnám. Společnost získává velký pozemek v Úvalech u Prahy s větším skladovacím a logistických zařízením, vhodnějším pro požadavky společnosti na rostoucí poptávku. Další významnou změnou je také zřízení vzorkové prodejny v Praze, s myšlenkou být tak blíže zákazníkovi. Stejného roku je tato prodejna zřízena v rámci asijského komplexu SAPA v Praze 4 na Libuši.

 

Současnost

V současné době zásobuje Fuda trade s.r.o. přibližně 600 zákazníků. Náš sortiment se neustále rozšiřuje, jsme hrdí na to, že můžeme našim zákazníkům poskytnout přes 1000 různých produktů. Pro splnění měnících se požadavků společnosti nemůžeme zůstat pouze u obchodu s čínskou kuchyní, proto v současnosti pokrýváme širokou škálu fascinující asijské kuchyně – od korejské, thajské až po mongolskou.

Naše firemní strategie je založena na pravidle být co nejblíže zákazníkovi. Zpočátku zjišťujeme konkrétní potřeby a požadavky zákazníka. Po jejich identifikaci se snažíme nabízet nejvyšší kvalitu za konkurenceschopné ceny.

 

Filozofie firmy

Nejvyšší standardy kvality

Rychlost a efektivnost

Znamenitost všech našich služeb

Péče o zákazníky